Kokteilis Pina Colada

Pina Colada. Pieniška, saldi pagunda – nei viena moteris ar mergina neatsispirs! Šiam kokteiliui Jums reikės šių ingredientų:

  • 50 ml šviesaus romo arba malibu
  • 90 ml ananasų sulčių
  • 30 ml apelsinų arba persikų sulčių (su apelsinais skonis bus gaivesnis)
  • 15 ml kokosų sirupo
  • 25 ml grietinėlės
  • Ledukų (kubelių, ne grūstų)
  • Ananaso skiltelės

 

Namų sąlygomis galite pagaminti šį karibų kokteilį labai greitai ir paprastai. Skonis tikrai nesiskirs nuo tų, kuriuos ragaujate klubuose ar baruose 🙂 Kokteilis gaminamas su shaker’iu (lietuviškai jis vadinasi plaktuvas), bet jei tokio neturite – galite suplakti ingredientus paprasčiausiame stiklainyje ar butelyje. Tik svarbu, kad prieš plakant uždarytumėte talpą. O pats gaminimas yra iš tikro visai nesudėtingas.

Visas sudedamasias dalis supilkite į vieną indą. Kokosų sirupo būna visuose didesniuose maisto prekybos centruose kaip Maxima, Rimi, Iki ir panašiai. Aukštyn, žemyn papurčius gėrimas turėtų pasidaryti baltas. Kai kas į vidų ideda ir kokosų drožlių. Jos suteikia papildomo skonio ir labai pagyvina kokteilį. Stipriai rekomenduojame pamėginti su jomis „paturbinti“ kokteilį. Jei mėgstate saldesnius gėrimus – naudokite persikų sultis. O jei norite gaivesnio – rinkitės apelsinų. Serviruojama tulpės formos taurėje arba bet kokioje aukštesnėje, didesnio tūrio stiklinėje. Gerkite pro storesnį šiaudelį. Papuošiama ananaso skiltele.

Ir šiam nuodėmingui kokteiliui galimos įvairios versijos. Norite rausvo ar raudonesnio atspalvio, tuomet įlašinkite papildomai šiek tiek grenadino sirupo. Norite melsvo atspalvio? Tada Jums labai pagelbės sirupas pavadinimu „blue curacao“. Spalvos labai pagyvina ir kartu suteikia naujumo efektą. Pastangos tikrai liks pastebėtos 🙂

Pinacolados kokteilis yra vienas iš tų, kurį tikrai nėra sunku pagaminti, sudėtinės dalys lengvai parduotuvėse randamos. Jis kartu suteikia daug teigiamų emocijų moteriškos lyties atstovėms. Tik norite perspėti, jog šis gėrimas gana sotus, todėl daug taurių reta dama galės išgerti. Norite lengvesnio ir gaivesnio kokteilio? Cosmopolitan – šį rekomenduojame. Jis nėra pieniškas, bet labai stipriai moterų mėgiamas dėl savo paprastumo ir įspūdingo elegantiškumo.

Skanaus ragavimo ir malonių eksperimentų!

Kokteilis Pina Colada Karibai

Categories: Blog