Galime pasiūlyti ne vieną paslaugą. Nežinote, ko reikia ar norite? Susisiekite su mumis ir pasistengsime pasiūlyti Jums tinkamiausią variantą. Atvyksime į bet kurį Lietuvos miestą ar miestelį. Barmenų paslaugos būna itin įvairios, todėl išskirsime pagrindines ir plačiausiai naudojamas:

  • Meniu sudarymas. Pagal šventės temą ar pageidavimą sudaromas unikalus meniu, kuris patenkins visų svečių skonius. Kokteilių sąrašą gali sudaryti tiek klasikiniai, tiek modernūs gėrimai. Taip pat galimi trumpieji kokteiliai vadinami shot’ais. Patiems mažiausiems sudarysime specialų nealkoholinių gėrimų meniu. Žinant svečių skaičių, padėsime paskaičiuoti optimaliausią gėrimų skaičių ir pagal tai pateiksime tikslų sąrašą, kokių ingridientų bei gėrimų reikia.

  • Barmeno paslaugos / nuoma. Į Jūsų šventę atvyksime su savo mobiliu baru, kurį galima pastatyti tiek viduje, tiek lauke. Profesionalus barmenas (-ai) pagamins Jums pačius skaniausius kokteilius!

  • Mobilus baras. Tai nešiojamas baras, kuris papuoš bet kurią šventę. Atvyksime į bet kurį Lietuvos kampelį su visa reikalinga įranga, taurėmis, ledu. Galima mobilaus baro nuoma.

  • Kokteilių gaminimo mokymai. Norite nustebinti svečius išskirtine pramoga? Tai gali būti mergvakaris, bernvakaris, gimtadienis ar bet kokia kita šventė, kurios metu atvyksime ir žaismingai padarysime šiuos mokymus. Gera nuotaika bus garantuota!

  • Kokteilių degustacijos. Tai puikus vakaro praleidimas, kuris paliks daug teigiamų emocijų. Degustacijos metu barmenas pasakoja apie ragaujamų gėrimų kilmę, jų istoriją. Šios paslaugos metu galėsite ragauti skirtingų skonių svaiginančių kokteilių ar gėrimų. Patiems drąsiausiems visada suteikiama galimybė patiems pabandyti pagaminti vieną ar kitą kokteilį. Optimaliausias dalyvių skaičius būtų iki 10. Trukmė iki 1.5 valandos.

  • Restorano / Baro kolektyvo apmokymai. Norite atnaujinti kolektyvo žinias? Galbūt dar tik planuojate atsidaryti? Tuomet mes Jums galėsite padėti tiek su meniu sudarymu, tiek su darbuotojų mokymais.

  • Šampano piramidė. Labai stiprų populiarumą įgavusi taurių piramidė, kuri sužavi visus. Tai efektinga ir graži renginio dalis. Ši pramoga ypatingai pamėgta vestuvių metu. Standartinė piramidė susideda iš 55 taurių, tačiau esant poreikiui galima ir didesnė. Neišdildomą įspūdį paliks šampanas besiliejantis nuo vienos taurės į kitą. Pateikiame su sausu ledu, kuris viliojančiai bei įspūdingai apgaubia dūmais. Staliukas, ant kurio stovi taurės, būna su specialiu apšvietimu. Pasirūpiname ir muzika. Smalsu kaip tai gyvai atrodo? Mūsų galerijoje rasite ne vieną nuotrauką, kuri yra su minėta piramide.

Neradote Jums reikalingos barmenų paslaugos? Susisiekite su mumis ir tikrai atrasime abejoms pusėms priimtiniausią variantą 🙂