Norite kažko įspūdingo savo šventei? Tuomet siūlome mobilų kokteilių barą! Atvyksime į bet kurį Lietuvoje esantį miestą ar miestelį. Nesvarbu kas tai bebūtų – vestuvių puota, gimtadienis, mergvakaris, bernvakaris, jubiliejus, įmonės šventė, darbo vakarėlis, draugų susibūrimas, prezentacija, masinis renginys ar bet kokia kita šventė. Bet kokią šventę paversime stilingu renginiu, sukursime spalvingą bei linksmą atmosferą. Ir visiškai nesvarbu, kur tai bus – restorane, gamtoje, viloje, paplūdimyje, konferencijų salėje ir t.t..:) Mobilus kokteilių baras gali būti tiek viduje, tiek lauke.

Šis specialus bariukas gali būti naudojamas ir kaip reklaminis objektas. Jį galima apipavidalinti Jūsų įmonės atributika, spalvomis, logotipais, šūkiais ar panašiai. Ribų tam tikrai nėra. Norite išsinuomoti tik barą? Nebėda. Atvyksime, pastatysime bei paruošime barą ir paliksime su visa reikalinga įranga, o renginiui pasibaigus – surinksime.

Žemiau įkeltos nuotraukos parodo vieną ar kitą akimirką iš Jūsų svenčių, kuriose atvykome su mobiliu kokteilių baru. Jis apipavidalintas skirtingomis spalvomis, dekoracijomis 🙂